24’üncü yıl dönümlerini kutladılar

KALEM Farkıyla...

24’üncü yıl dönümlerini kutladılar

24’üncü yıl dönümlerini kutladılar

Kentin sevilen isimlerinden Mehmet Çetin ile Emel Çetin’in geçtiğimiz gün evliliklerinin 24’üncü yıl dönümüydü. Yıl dönümlerinde sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj yayınlayan Mehmet Bey şunları yazdı, “Canıma can katan biricik hanımım sultanım. Bundan tam 24 yıl önce bana evet dedin. O evetle ne zorluklar çektik ve bu günlere geldik. Bu zamana dek hep arkamda oldun. Sen dünyada tarifi eksik kalacak bir eşsin. Seni canımdan çok seviyorum güzel kadınım. 24’üncü evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Daha nice 24’üncü yıllara sağlıkla beraber inşallah can kızımızla” yazdı. Bizler de Çetin çiftinin yıl dönümlerini kutluyor, sağlık ve huzur dolu seneler diliyoruz.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST