5 gün trafiğe kapalı olacaklar

KALEM Farkıyla...

5 gün trafiğe kapalı olacaklar

5 gün trafiğe kapalı olacaklar

Çanakkale Belediyesi, trafiğe kapalı olacak yolları duyurdu. 29 Temmuz ve 2 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında açıklama yapan yetkililer; “Belediyemiz Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü tarafından yapılacak olan yağmursuyu ve kanalizasyon çalışması kapsamında, İsmetpaşa Mahallesi Troya Caddesi (Emek Sokak-Setboyu Caddesi arası – Kepez’e gidiş istikameti) ve Setboyu Caddesi (Troya Caddesi-Tuğsavul Caddesi arası – Cuma Pazarına gidiş istikameti) 29 Temmuz 2019 Pazartesi gününden 2 Ağustos 2019 Cuma gününe kadar, 5 gün süre ile araç ve yaya trafiğine kapalı olacaktır. Çalışmalar süresince kentlilerimizin trafik işaret ve işaretçilerine uymalarını diler, bilgilerine sunarız” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST