Aikidocular Çanakkale’de

KALEM Farkıyla...

Aikidocular Çanakkale’de

Aikidocular Çanakkale’de

2019 Aikido Yaz kampı Nebi Vural Sensei eğitmenliğinde Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Dardanos tesislerinde gerçekleştirildi. Kampa 150’nin üzerinde sporcu katıldı.

Aikido ve Budo Federasyonu’nun 150 sporcusu, 2019 Aikido Yaz kampı Nebi Vural Sensei eğitmenliğinde Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Dardanos Tesisleri’nde kampa geldi. 28 Temmuz 4 Ağustos tarihleri arasındaki kamp süresince sporcular, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nin Spor Salonu’nda antrenman yapacak. Sporcuların ÇOMÜ Spor Bilimleri Fakültesi’nin Spor Salonunda bugün yaptığı çalışmaları Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat da izledi. Aikido ve Budo Federasyonu Başkanı Tuna Gözel kamp hakkında bilgi verirken; “Bu yıl 7’incisini düzenlediğimiz kamp için Çanakkale’de toplandık. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi işbirliği ile Spor Salonunda antrenmanlarımız devam ediyor. Antrenmanlarımız sabah 7’den akşam saat 19’a kadar sürüyor. Bazı durumlarda gece antrenmanlarımız da oluyor. Kampımızda, Ortadoğu Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Marmara Üniversitesi’nden öğrenciler ve çeşitli meslek gruplarından katılımcılarımız var. Önümüzdeki 8 Martta tekrar buraya gelerek özellikle kadınlara kendilerini savunmak için eğitim vereceğiz” diye konuştu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST