Akvaryum Koyu en iyiler arasında

KALEM Farkıyla...

Akvaryum Koyu en iyiler arasında

İngiltere’nin prestijli gazetesi The Guardian, Avrupa’nın en güzel plajlarını listeledi. Seyahat yazarları tarafından oluşturulan listeye Türkiye’den 5 plaj girdi. O plajlar arasında Bozcaada’dan Akvaryum Koyu’da var.

Türkiye’nin üçüncü büyük adası, Çanakkale’nin gözbebeği Bozcaada, dünyanın dikkatini çekmeye devam ediyor. İngiltere’nin prestijli gazetesi The Guardian’ın seyahat yazarlarının hazırladığı, Avrupa’nın en iyi 30 plajı listesinde Bozcaada’nın Akvaryum Koyu’da yer aldı. İnce kumlu plajı ve adı gibi akvaryumu andıran denizi ile listeye giren Akvaryum Koyu’ndan başka Türkiye’den listeye giren 4 plaj daha bulunuyor. Listeye giren diğer Türkiye plajları arasında Çıralı Plajı/Antalya-Kemer, İztuzu Plajı/Dalyan, Kabak Plajı/Uzunyurt Köyü ve Patara Plajı/Kalkan yer aldı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST