Ayvacık Belediyesi işyeri kiralama ihalesi

KALEM Farkıyla...

Ayvacık Belediyesi işyeri kiralama ihalesi

Ayvacık Belediyesi işyeri kiralama ihalesi

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre;
AYVACIK BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN BİLDİRİLMİŞTİR
1- İlçemiz Ümmühan Mahallesi Şükran Caddesi No:2A (127 ada, 5 parsel) adresindeki mülkiyeti Belediyemize ait 1 (bir) adet işyerinin ihale kira süresi sona ereceğinden işyeri, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45’inci maddesi hükümlerine göre açık teklif usulü ihale ile 3 (üç) yıllığına kiraya verilecektir.

2- İhale 27 Eylül 2021 Pazartesi günü saat 14.30’da Belediyemiz toplantı salonunda Encümen huzurunda yapılacaktır.

3- İhale bedeli aylık 2500,00-TL olup, ihale geçici teminatı ise 2700,00-TL dir.

4- İhale şartnamesi Ayvacık Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğünden temin edilebilir.

5- İhaleye katılmak isteyenlerin Belediyemize en geç 27.09.2021 günü saat 14.00’e kadar; dilekçe ile geçici teminat makbuzları, kimlik Fotokopisi, Tüzel kişilik olarak ihaleye katılacakların yetki belgesi, imza sirküleri, Ticaret Odası kayıt belgesi, Ticaret Sicil Gazetesini, Vekaleten ihaleye katılacakların Noter tasdikli vekaletname örneği ve imza sirkülerini, Ortak girişim olarak ihaleye katılacakların ortaklık hisse oranları ile bu ortaklığın sözleşme süresince devam edeceğini belirten Noter onaylı ortaklık beyannamesi ile müracaatları yeterlidir.

6- İhaleye bizzat iştirak şarttır. Posta ile katılımlar kabul edilmez. İlanen duyurulur.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST