Barışkent Sitesi 1. Ada yönetimi fark yaratıyor

KALEM Farkıyla...

Barışkent Sitesi 1. Ada yönetimi fark yaratıyor

Barışkent Sitesi 1. Ada yönetimi fark yaratıyor

Barışkent Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Turan Çil, deneyim kazandığı yöneticilikte örnek işler yapıyor. İşte son örnek olabilecek iş Pazar günü yapılacak Doğalgaz Dönüşüm İşi İhalesi.

Şehrin en önemli yaşam sitelerinden biri olan Barışkent Sitesi 1. Ada yönetimi kömürlü ısınma sistemini terk edip doğalgaza geçmek için ihale yapıyor.
Bu konuda yıllardır sitenin yöneticiliğini yapan Turan Çil’in ne kadar titiz olduğunu bilmeyen yoktur. Nasıl mı, alın size ihale şartnamesinden kısa bir özet.

Bir kere ihaleye girmek isteyen firma en başta ihale şartnamesi alacak ve okudum diye imzalayıp kaşeleyecek. Bu evrak, ihale evrakları içine yer alacak ve teklifle birlikte verilecek.
Yeter mi ? Yetmez elbet.

İhaleye girecek olan firma mutlaka Aksa Doğalgaz Şirketinin referansına sahip olacağı gibi aynı zamanda en az 20 dairelik bir işi bitirmiş olma şartı aranacak. Keza; şartnamede ihaleye teklif verecek firmaların mutlaka Çanakkale Veri Dairesine kayıtlı olması isteniyor.

Kapalı Zarf Usulü ile yapılacak olan ihalenin yüz binlerce liralık bir iş olduğunu söyleyen sitenin yöneticisi Turan Çil ihale komisyonunu 7 bloktan oluşan sitede her bloktan birer kişi ile oluşturduklarını belirterek “Yönetim ve Denetim Kurulundan iki kişi de bu komisyona ilave ettik” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST