Batu’nun renkli partisi

KALEM Farkıyla...

Batu’nun renkli partisi

Batu’nun renkli partisi

Kentin başarılı öğretmenlerinden Kadir Faruk Coşkun ile eşi Sinem Uysal Coşkun, 2 yaşına giren oğlu Batu için renkli bir doğum günü partisi düzenledi.

Şık doğum günü partisine Coşkun Ailesi’nin yakınları ve en samimi dostları katıldı. Yakışıklı Batu, Arabalar çizgi film serisini çok sevdiği için anne ve babası tarafından özel olarak yaptırdığı Şimşek McQueen karakterlerinin olduğu doğum günü pastasını, alkışlar eşliğinde birlikte kestiler. Bol kahkahalı sohbetlerin gerçekleştiği partide Batu ile birlikte poz veren davetliler, bu mutlu günü ölümsüzleştirdiler. Renkli görüntülere sahne olan partide Coşkun ailesinin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Kutlama sonrası arkadaşları ile birlikte oyun alanında oldukça eğlenceli zaman geçiren Batu’nun neşesi görülmeye değerdi. Biz de Kalem ailesi olarak yakışıklı Batu’nun yeni yaşını kutluyor, Coşkun ailesine sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyoruz.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST