Bayram trafik tedbirleri denetlendi

KALEM Farkıyla...

Bayram trafik tedbirleri denetlendi

Bayram trafik tedbirleri denetlendi

Vali Orhan Tavlı, Çanakkale Feribot İskelesinde Bayram tatili süresince devam edecek Trafik tedbirleri yerinde inceledi.

Bayram tatili dönüşüne geçen vatandaşların daha hızlı ve konforlu bir şekilde Feribot geçişlerinin sağlanması yönünde Çanakkale Valiliği himayesinde başta İl Emniyet Müdürlüğü ve GESTAŞ tarafından alınan tedbirleri yerinde inceleyen Vali Orhan Tavlı, İl Emniyet Müdürü Celal Sel’den alınan tedbirler hakkında bilgi aldı. Bu bayram alınan tedbirlerle ilgili yapılan bilgilendirmede; “Çanakkale’de yaşayan vatandaşlarımızın trafik yoğunluğundan etkilenmemeleri amacıyla Çanakkale Valiliği himayesinde İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Çanakkale il merkezindeki trafiği rahatlatmak maksadıyla, Subay Orduevi’nden İskele Kavşağı istikametine kadar Kayserili Ahmet Paşa Caddesine feribot araç kuyruğu alınmış, bu kapsamda Eski Hükümet Sokak, Cafer Türker (Kızılay) Sokak, Mehmetçik Bulvarı, Ziveriye Sokak, Mehmet Akif Ersoy Sokak, Osman Güral Sokak ve Gül Sokak girişlerinde trafik tedbirleri alındı. Bu şekilde feribotla yolculuk yapan vatandaşlarımızın iskeleye daha rahat ve hızlı bir şekilde gelmeleri sağlanmıştır.
GESTAŞ Vatandaşlarımızın Hızlı ve konforlu bir şekilde Feribot geçişlerinin sağlanması amacıyla Çanakkale iskelesine üçüncü araç gişesi, ekstra yaya yolcu çıkışı alanı ve Kilitbahir’e 250 araçlık istif alanı açtı. Alınan tedbirlerle özveri çalışan GESTAŞ personeli araç geçişini hızlandırarak yolculuk yapan vatandaşlarımızın memnuniyetini arttırdı.”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST