Bayramiç’te Festival Coşkusu

KALEM Farkıyla...

Bayramiç’te Festival Coşkusu

Bayramiç’te Festival Coşkusu

Bayramiç Belediyesi’nce bu yıl 23’üncüsü düzenlenen İda (Kazdağ) Kültür Sanat Etkinliklerin iki gün boyunca devam etti. Etkinlik boyunca yapılan konserlere yoğun ilgi gösteren halk büyük bir coşkuyla eğlendi.

Festival Belediye Başkanı Sadettin Arslan´ın konuşması ve Türk Sanat Müziği sanatçısı Zara’nın konseri ile devam etti. İkinci günde ise son zamanlarda yıldızı iyice parlayan,Türk Pop müziği sanatçısı İlyasYalçıntaş konseri ile sona erdi. Etkinlik boyunca eski belediye binası önünde açılan çadırlarda ise geleneksel hat sanatı, cam işlemeciliği, çömlek yapımı, geleneksel el işçiliği, kara kalem resim çalışmaları ve çeşitli firmaların açtığı stantlar büyük ilgi gördü.Bayramiç Belediye Başkanı Saadettin Arslan; ”Bu yıl ki etkinliklerimizi yoğun katılımla ve coşkuyla gerçekleştirdik. Vatandaşlarımız ve halkımızın çok ciddi ilgisi var gerek açılan stantlara gerekse etkinlik ve konserlerimize çok ciddi bir katılım var bu yoğum katılım dolayısıyla tüm hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum. Bayramiç bundan sonra da büyük heyecanlar yaşayacak, ilçemizi aydınlık yarınlara hemşerilerimizin desteğiyle hep birlikte taşıyacağız, İnşallah önümüzdeki yıllarda nice yeni güzel etkinliklerde birlikte olacağız.” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST