Bayramiç’te kan döküldü!

KALEM Farkıyla...

Bayramiç’te kan döküldü!

Bayramiç’te kan döküldü!

Bayramiç ilçesinde meydana gelen olayda, ilçe merkezinde bulunan otogar önündeki kahvehanede oturan A.İ, S.İ. ve İ.İ. isimli kardeşler ile E.E. arasında tartışma çıktı.

Şahıslar arasında tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine silahlar konuştu. E.E’nin tabancasından çıkan kurşunlarla İ.İ. ve S.İ vurularak yaralandı. Arbede esnasında yere düşen silah bir kez daha ateş aldı ancak bu kez yaralanan olmadı.Yaralı İ.İ. ve S.İ. kardeşlere ilk müdahale Bayramiç Devlet Hastanesinde yapılırken ardından Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildiler. Yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenilirken silahlı saldırgan E.E. olay yerine gelen polisler tarafından gözaltına alındı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST