Belediye personeli iftarda buluştu…

KALEM Farkıyla...

Belediye personeli iftarda buluştu…

Çanakkale Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen iftarda belediye personeli bir araya geldi.
Belediye Çalışanları Sosyal Tesisinde düzenlenen geleneksel personel iftarına Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve eşi Hale Gökhan, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Çanakkale Kent Konseyi Başkanı Engin Kandemir ve Kent Konseyi Temsilcileri, Mahalle Muhtarları, Sendika Başkanları ile belediye personeli ve aileleri katıldı. Keyifli bir sohbet ortamında gerçekleşen her iki iftar yemeğinde de bir konuşma yapan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Belediyesinin çalışanları ve aileleri ile bir arada olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirtti. Kente ve kentlilere hizmet noktasında Çanakkale Belediyesi personelinin emeklerinin yadsınamaz olduğunu dile getiren Başkan Gökhan, tüm çalışanlara vermiş oldukları emek ve gayretlerden dolayı teşekkürlerini iletti. gelecek senelerde de iftar sofralarında bir arada olmayı dileyen Başkan Gökhan, personelin yaklaşan Ramazan Bayramını da kutladı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST