Biga’da açılışlar yapıldı

KALEM Farkıyla...

Biga’da açılışlar yapıldı

Biga ilçesinde 15 Temmuz şehitlerinden Hüseyin Ateş’in adını taşıyan Şehit Hüseyin Ateş Kız İmam Hatip Lisesi’ne yapılan Kütüphane’nin açılışı gerçekleştirildi.

Açılışta konuşan Okul Müdürü Şeyma Şahin, 1 bin 500 liraya mal olan kütüphanenin 28 Eylül 2018’de yapımına başlandığını 45 günde tamamlandığını söyledi. Öte yandan Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi (TANAP) ve Biga İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen eğitim proje destekleri toplantısı gerçekleştirildi. TANAP tarafından hibe desteği sağlanan projelerin tesliminde konuşan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan “TANAP, artık Türkiye ile Azerbaycan’ın kaderinin ortak olduğunu ekstra belgeleyen bir konudur. TANAP “enerjinin İpek Yolu” anlamına gelen çok kıymetli bir iş. Eğitime yapılan her yatırım bizim için çok kıymetlidir” şeklinde konuştu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST