Biga’da içler acıtan görüntü

KALEM Farkıyla...

Biga’da içler acıtan görüntü

Biga ilçesinde vatandaşlar tarafından kaydedilen görüntüler yürek burktu. Dogo Argentino tarzı köpeğin bir deri bir kemik hale geldiğini söyleyen vatandaşlar, yardım kampanyası başlatarak sağduyu çağrısında bulundular.
Biga ilçesinde sahipleri tarafından terk edilen Dogo Argentino tarzı bir köpek, sokaklarda yaşam mücadelesi veriyor. Cins köpeğin son görüntüsünü videoya çeken Özlem Sen adında bir hayvansever, köpeğin acil olarak yuvalandırılması gerektiğini söyledi. Vatandaşlara sağduyu çağrısında bulunan hayvanseverler; “Bu şekilde sokağa bırakılmış. Çok korkuyor, ona yuva çıkar mı bilemiyoruz, ama belki bir melek ona yuva olur. İletişim için 0542 723 42 68 nolu telefonu arayabilirler” dediler.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST