Bilal Meşe Çanakkale’yi yazdı

KALEM Farkıyla...

Bilal Meşe Çanakkale’yi yazdı

Bilal Meşe Çanakkale’yi yazdı

Milliyet Gazetesi Köşe Yazarı Bilal Meşe geçtiğimiz gün Çanakkale Kartal Yuvasını ziyaret etti. Meşe, ardından Çanakkale’deki gözlemlerini köşesine taşıdı.
Beşiktaşlı Milliyet Köşe Yazarı Bilal Meşe geçtiğimiz gün Çanakkale’ye gelerek 1903 Beşiktaş Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Orhan Dom ile buluştu. Kartal Yuvasına giden Meşe, burada derneğin çalışmaları hakkında bilgi aldı. İstanbul dönüşü Çanakkale’deki Beşiktaş faaliyetlerine köşesinde yer veren Meşe şunları yazdı;

Çanakkale’de güzel şeyler oluyor
Hafta içinde biraz değişiklik olsun diye Çanakkale’ye gittim, Beşiktaşlı dostlarla birlikte oldum. 1903 Çanakkale Beşiktaşlılar Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Orhan Dom’un burada yaptığı sosyal etkinlikleri gördüm. Orhan Dom, sevgili eşi Emel hanım, oğulları Batuhan ve Berke, aile boyu Beşiktaşlılar… Merkezde dört katlı Beşiktaş mağazası müthiş, ne ararsanız var. Başkan Dom, çok sosyal bir fotoğraf… Çanakkale’de tüm sosyal etkinlerin içinde ve ön planda… Kartal sevgisini burada yaşayanlara aşılamak adına dernek olarak müthiş işler yapıyorlar. Örneğin, derneğin adını taşıyan Kartal armalı, sırt çantaları, kalemleri, tişörtleri, gençlere dağıtıyorlar. Taraftar kazanma çalışması ben buna derim. Durmak yok başkan, devam… Çanakkale’de Beşiktaş ve sosyal sorumluluk adına güzel şeyler oluyor, bunları yazmasam haksızlık olurdu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST