“Bir Diriliş Destanı Çanakkale” çok beğenildi

KALEM Farkıyla...

“Bir Diriliş Destanı Çanakkale” çok beğenildi

İtilaf Devletleri’nin Gelibolu’dan Tahliyeleri’nin 103. Yıldönümü kapsamında, ÇOMÜ İÇDAŞ Kongre Merkezi’nde Başkanlığı tarafından düzenlenen “Bir Diriliş Destanı Çanakkale” temalı konsere Çanakkale halkı yoğun ilgi gösterdi.

Günün anlam ve önemine yakışır bir özenle ve eşsiz bir repertuar ile hazırlanan ‘Bir Diriliş Destanı Çanakkale’ adlı yapımda Çanakkale Şehitleri, 15 Temmuz Şehitleri ve tüm şehitlerimiz yâd edildi. Serdar Tuncer’in sunumu ve sanatçıların eşsiz performansıyla hem Çanakkale ruhu tekrar yaşatıldı. TRT’de de canlı olarak yayınlanan konsere Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Tarihî Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Yücel Acer, Çanakkale İl Jandarma Komutanı Emrullah Büyük, Çanakkale protokolü ve vatandaşlar katıldı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST