Bonzai belasına geçit yok

KALEM Farkıyla...

Bonzai belasına geçit yok

Bonzai belasına geçit yok

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından uyuşturucu ve uyarıcı madde kullanan ve bulunduran kişilere yönelik operasyon düzenlendi.

Çanakkale Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından uyuşturucu ve uyarı madde kullanan, bulunduran kişilere yönelik operasyon yapıldı. Yapılan operasyon sonucu Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak” suçundan 13 şüpheli, Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve Ticareti suçundan da 2 şüpheli de yakalanarak gözaltına alındı. Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti suçundan 1 şüpheli de çıkarıldığı adli mercilerce tutuklanarak cezaevine teslim edildi. Yapılan yakalamalar sonucu şüphelilerden 24,28gram Sentetik Kannabinoid (Bonzai) maddesi ve 3 bin 215 TL ele geçirildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST