Bursa’dan madalyalarla döndüler

KALEM Farkıyla...

Bursa’dan madalyalarla döndüler

Bursa’dan madalyalarla döndüler

18 Mart Taekwando kulübü Bursa’da yapılan iller arası Taekwondo şampiyonasından, takım halinde üçüncü olarak madalyalarla döndü.

Bursa Nilüfer Belediyesi tarafından gerçekleştirilen iller arası Taekwondo şampiyonasına katılan Çanakkale 18 Mart Taekwondo kulübü müsabakalar sonunda bir birincilik, iki ikincilik ve bir üçüncülük alarak takım halinde üçüncü olmayı başardı. 10 il 37 kulüp ve 320 sporcunun yarıştığı Turnuvada 18 Mart Taekwondo kulübü sporcusu Buğra Duman birinci olarak Kore Kampına katılmayı hak ederken, Umut Demirci ve Fehime Kalem ikincilik, Yeşim Fidan ise üçüncülük kürsüsüne çıktılar. 18 Mart Taekwondo Kulübünün başarılı sporcularını ve Antrenörü Volkan Ongun’u almış oldukları başarıdan dolayı tebrik eder bundan sonraki katılacakları şampiyonalarda başarılarının devamını dileriz.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST