Ç-17 Üyeleri Sigarayı Bırakma Kampı’nda

KALEM Farkıyla...

Ç-17 Üyeleri Sigarayı Bırakma Kampı’nda

Ç-17 Üyeleri Sigarayı Bırakma Kampı’nda

Ç-17 Troya Doğa ve Yürüyüş Sporları Grubu geçtiğimiz gün Ev Perisi Emlak’ın sahibi Fikriye Erten’in sponsorluğunda Asos Sivrice’deki Sigara Bırakma Kampı’nı gezdi. 6

Asos Ali’s Farm Butik Otel’de güzel bir hafta sonu geçiren doğaseverler, kamp içerisindeki alanları gezdi. Sigarayı bırakmaya yardımcı kamp programının içerisindeki psikolojik terapiler hakkında bilgilendirilen Ç-17 üyeleri yoga seansları, düzenli doğa yürüyüşü alanları, spor aktiviteleri ve çeşitli sanatsal etkinlikleri programları hakkında da bilgilendirildi. Ardından Sokakağzı’na giden doğaseverler oradaki yakın arkadaşlarının taş evine konuk oldular. Gezi hakkında kısa bir açıklama yapan grup başkanı Zeki Keçeci, “Grubumuz için değişik ve güzel bir etkinlik oldu. Bu etkinlikte bize sponsor olan Ev Perisi Emlak sahibi Fikriye Erten’e ve Otel sahibi Haldun bey ve çalışanlarına bizi ve katılan grup üyesi arkadaşlarımı mekanında çok iyi ağırlayan Makara mekanına çok teşekkür ederiz” dedi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST