Çanakkale Ayvacık’ta bahçeli kargir ev ve dam icradan satılıktır (çoklu satış)

KALEM Farkıyla...

Çanakkale Ayvacık’ta bahçeli kargir ev ve dam icradan satılıktır (çoklu satış)

Çanakkale Ayvacık’ta bahçeli kargir ev ve dam icradan satılıktır (çoklu satış)

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre;

T.C. AYVACIK İCRA DAİRESİ 2019/357 TLMT. TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO’LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Satışa konu taşınmaz: Çanakkale ili Ayvacık İlçesi Kestanelik Köyü 108 Ada 1 parsel Bahçe kargir ev ve dam niteliğindeki taşınmaz. Taşınmaz köy plansız yerleşik alanında kalmaktadır. imar yoluna cephesi vardır. Taşınmaz deniz görmez ve yakın çevresinde müstakil köy evleri mevcuttur. Domatesi meşhur Kösedere köyüne çok yakın konumdadır. Köy tamamen dere içinde, kırsal tarım arazisi niteliğinde ve köy halkı hayvancılıkla uğraşmaktadır. Değerleme konusu taşınmaların konumu, çevresel özellikleri, yasal ve güncel durumu, günün geçerliliği piyasa rayiç fiyatlarına göre oluşturulan satış kabiliyeti ve emsal fiyatları göz önüne alınarak değerleme yapılmıştır. Arsa m² değeri 350-TL/m² olarak takdir edilmiştir.
Adresi : Çanakkale İLİ Ayvacık İlçesi Kestanelik köyü
Yüzölçümü : 520,56 m2
Arsa Payı :
İmar Durumu : Kestanelik köyü Köy Yerleşik Alan Sınırı Dışında 1/00000 Balıkesir Çanakkale Çevre Düzeni Planında Tarım Alanı gösteriminde kaldığı tespit edilmiştir
Kıymeti : 243.806,00 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST