Çanakkale Bayramiç’de 3.600 m² tarla icradan satılıktır

KALEM Farkıyla...

Çanakkale Bayramiç’de 3.600 m² tarla icradan satılıktır

Çanakkale Bayramiç’de 3.600 m² tarla icradan satılıktır

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre;

T.C. BAYRAMİÇ İCRA DAİRESİ 2020/105 TLMT. TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO’LU TAŞINMAZIN Özellikleri Çanakkale İl, Bayramiç İlçe, 1112 Parsel, TÜRKMENLİ Mahalle/Köy, KARAAYIT Mevkii, Taşınmaz konum olarak düz bir pozisyondadır. Taşınmazın bir kısmının sürülmemiş olarak boş olduğu, bir kısmının ise domates dikili olduğu görülmüştür. Killi-tınlı toprak yapısına sahip olan taşınmazın toprak derinliği 50 cm’in üzerindedir. Sulama imkanına sahip olan taşınmaz sulu mutlak tarım arazisidir. Kadastral yola cephesi bulunur taşınmazın, Taşınmazın Türkmenli köyüne ve Bayramiç İlçe Merkezine mesafesi, sulu mutlak tarım arazisi olması, pazara mesafesi, büyüklüğü, bölgenin sosyo-ekonomik yapısı, ürün fiyatları, kadastral yola cephesinin bulunması (imar uygulamaları açısından olumlu) gibi özellikleri de bulunur. Tapu kayıtlarına göre borçlunun taşınmaz üzerinde TAM (1/1) oranında hisseye sahip olduğu görülmüştür.
Adresi Bayramiç / ÇANAKKALE
Yüzölçümü 3.600 m2
İmar Durumu : Belediye Mücavir alan ve Uygulama İmar Planı dışında kalmaktadır.
Kıymeti 72.000,00 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST