Çanakkale Biga’da 1.902 m² tarım arazisi mahkemeden satılıktır (çoklu satış)

KALEM Farkıyla...

Çanakkale Biga’da 1.902 m² tarım arazisi mahkemeden satılıktır (çoklu satış)

Çanakkale Biga’da 1.902 m² tarım arazisi mahkemeden satılıktır (çoklu satış)

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre;

T.C. BİGA İCRA DAİRESİ 2021/124 TLMT. TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO’LU TAŞINMAZIN
Özellikleri: Çanakkale İli,Biga İlçesi,106 Ada,147 Parsel,ELMALI Mahalle/Köy,Meşençeşme Mevkii, Taşınmaz Çanakkale İli,Biga İlçesi, Elmalı Köyü Hudutları dahilinde olup, Meşençeşme mevkiinde bulunmaktadır. Yüzölçümü olarak toplam 1.902,65 m2 alana sahip tarla vasfında taşınmaz tapuda borçlu adına tam hisse ile kayıtlıdır. Hali hazırda kısmen fundalık ve meşelik kısmende otlakıye olarak kullanılmaktadır. Parsel topoğrafik yönden meyilli, sulama imkanı olmayan, ulaşım imkanı bulunmayan ve makineli tarıma elverişsiz yerlerdendir. Toprak Tınlı-Killi bir yapıda,su tutma kapasitesi iyi orta bünyelidir. Parsel serin iklim tahılları yetiştiriciliği(Buğday-Arpa vs.) ekimine müsait kıraç tarım arazisi statüsündedir. Satışa konu taşınmaza bilirkişilerce 10.255,28-TL değer takdir edilmiştir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST