Çanakkale Biga’da 7.250 m² tarla icradan satılıktır

KALEM Farkıyla...

Çanakkale Biga’da 7.250 m² tarla icradan satılıktır

Çanakkale Biga’da 7.250 m² tarla icradan satılıktır

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre;

T.C. BİGA İCRA DAİRESİ 2020/282 TLMT.
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO’LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Taşınmaz ÇANAKKALE İli BİGA İlçesi DİKMEN Köyü, KAYNAKBURUN Mevkii, Tapuda 159 Parselde kayıtlıdır. Taşınmaz TARLA niteliğindedir. Yüzölçümü olarak 7.250,00 m² alana sahip bu taşınmaz kıymet takdiri yapıldığı tarih itibari ile işlenmeden boş bırakılmış fundalık ve çalılık olarak kullanılan alanlardandır. Parsel topoğrafik yönden hafif meyilli, sulama imkanı olmayan, yola cephesi bulunmayan ve makineli tarıma kısmen elverişlidir. Toprak Tınlı-Killi bir yapıda, su tutma kapasitesi orta bünyelidir. Parsel serin iklim tahılları yetiştiriciliği (Buğday, Arpa vs.) ekimine müsait kıraç tarım arazisi statüsündedir. Taşınmazın bilirkişilerce tespit edilen muhammen bedeli 28.492,50 TL dir. Taşınmaz dosyamız borçlusu adına kayıtlı tam hissesi ile satılıktır.
Adresi Dikmen Köyü Kaynakburun Mevkii Çanakkale/Biga
Yüzölçümü 7.250,00 m²
İmar Durumu : İmar planı dahilinde değildir.
Kıymeti 28.492,50 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST