Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümü

KALEM Farkıyla...

Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümü

Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümü

Milletimizin gurur kaynağı ve milli tarihimizin en önemli zaferlerinden biri olan 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yıl dönümü töreni 14 Mart Perşembe günü Etkinlikleri; ÇOMÜ Troya Kültür Merkezinde Saat: 11.00’de “İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy Anma Programı” isimli Konferansı; İÇDAŞ Kongre Merkezinde Saat: 14.00’de ÇANAKKALE DESTANI (Hasan Ali Yücel Anadolu Lisesi) tiyatrosu; 17 Burda AVM’de Saat: 16.00’da Dünden Bugüne Yerel Basında 18 Mart Zaferi Resim Sergisi; İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Güzel Sanatlar Galerisinde Saat:17.30’da “Çanakkale İçinde” Resim Sergisi;İÇDAŞ Kongre Merkezinde Saat: 19.15’de 18 MART ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ KONSERİ “Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanlığı Bandosu ile Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Korosu tarafından icra edilecektir.”Programları gerçekleştirilecektir.Tüm Vatandaşlarımız Davetlidir.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST