Çanakkale merkez Arslanca Mahallesi’nde müştemilatlı ev ve bahçesi mahkemeden satılıktır

KALEM Farkıyla...

Çanakkale merkez Arslanca Mahallesi’nde müştemilatlı ev ve bahçesi mahkemeden satılıktır

Çanakkale merkez Arslanca Mahallesi’nde müştemilatlı ev ve bahçesi mahkemeden satılıktır

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre;

T.C. ÇANAKKALE (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2021/13 SATIŞ TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
TAŞINMAZIN
Özellikleri Çanakkale Merkez Arslanca Mahallesi Ortakol mevkiinde kain tapuda Ada:1063, Parsel:14’de kayıtlı 311,50 m2 yüzölçümünde mevkii itibariyle şehrin önemli caddelerinden olan Troya caddesi ile küçük sanayi sitesine girişi sağlayan Emek caddesi köşesi üzerinde, yakın çevresinde zemin katlarında işyerleri olan apartmanlar ile siteler, hemen yakınında küçük sanayi sitesi, yürüme mesafelerinde bazı okullar ve jandarma alayı bulunan, ulaşım sorunu olmayıp hemen önüne kadar toplu taşıma araçları ile ulaşma imkanı mevcut, şehirdeki çoğu merkeze yürüme mesafesinde, üzerinde tek katlı yığma tarzda inşa edilmiş kiremit kaplı ahşap çatısı olan giriş holü iki oda tuvalet banyo mutfaktan ibaret yaklaşık 40 m2 lik oldukça eski ve yıpranmış mevcut haliyle kullanılmayan ve ekonomik değeri çok cüz’i olan yapı ile yine tek katlı yığma tarzda inşa edilmiş üzerinin bir bölümü kiremit kaplı bir bölümü teras halinde bırakılmış giriş holü tuvalet, banyo mutfak, odalar bulunan yaklaşık 70 m2 lik oldukça eski ve yıpranmış kullanılmayan değeri çok az yapı ile yine tek katlı yıkık ve metruk halde ekonomik değeri bulunmayan basit yapı ile bir adet ayva, bir adet erik, iki adet incir, bir adet zeytin, bir adet ceviz ağaçları da bulunan arsa vasfında gayrimenkul.
Kıymeti 1.011.900,00 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST