Çanakkale Merkez (Arslanca)’de 105 m² arsa mahkemeden satılıktır (çoklu satış)

KALEM Farkıyla...

Çanakkale Merkez (Arslanca)’de 105 m² arsa mahkemeden satılıktır (çoklu satış)

Çanakkale Merkez (Arslanca)’de 105 m² arsa mahkemeden satılıktır (çoklu satış)

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre;

T.C. ÇANAKKALE (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2021/40 SATIŞ

TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO’LU TAŞINMAZIN
Özellikleri Çanakkale Merkez Arslanca Mahallesinde kain tapuda Ada:65, Parsel:4’de kayıtlı 105,00 m2 yüzölçümünde, İlin en yoğun ticari ve mesken olarak gelişen yerleşim bölgesinde, çevresinde çok yoğun yapılaşma mevcut, eski Çanakkale olarak bilinen ilin ana caddelerine, çarşısına, alış-veriş yerlerine, sahile yürüyüş mesafesinde, temel alt yapı hizmetlerinden faydalanan, imar yoluna cepheli, üzerinde herhangi bir yapı bulunmayıp arsa vasfını kazanan gayrimenkul.
Adresi Arslanca Mah. Yeni Havra Sokak Çanakkale
İmar Durumu 1/1000 ölçekli koruma amaçlı imar planında I.bölgede bitişik nizam 3 kat zemin ticaret+konut alanı içerisinde kalmakta olup tescilli parsele bitişik olduğundan her türlü inşai faaliyette koruma kurulu kararı alınması gerekli olan.
Kıymeti 310.000,00 TL
KDV Oranı %18
Kaydındaki Şerhler Yabancı gerçek ve tüzel kişilere satılamaz sınırlı ve ayni hak tesis edilemez, 2565 sayılı kanunun 28.maddesi gereği belirtilen alan içerisinde kalmakta olup belediye gelirleri kanununa göre kısıtlıdır.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST