Çanakkale merkez Barbaros Mahallesi’nde 119 m² 3+1 daire icradan satılıktır

KALEM Farkıyla...

Çanakkale merkez Barbaros Mahallesi’nde 119 m² 3+1 daire icradan satılıktır

Çanakkale merkez Barbaros Mahallesi’nde 119 m² 3+1 daire icradan satılıktır

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre;

T.C. ÇANAKKALE İCRA DAİRESİ 2020/1462 TLMT. TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO’LU TAŞINMAZIN Özellikleri Çanakkale İl, Merkez İlçe, Barbaros Mahalle/Köy, 959 Ada, 1 Parsel, 5 Nolu Bağımsız Bölüm, Onaylı mimari plan ile yerindeki duruma göre, daire içinde, salon, mutfak, antre; 3 adet yatak odası, banyo ile tuvalet ayrıca tuvalet ile lavabo bölümü, mutfak önünde genişçe bir balkon ile yatak odalarından birisi önünde de ayrıca balkon bulunmaktadır. Daire giriş kapısı çelik, pencereler ısı yalıtım camlı pvc,  olup daire içinde taban kaplaması laminant parke ile karo seramiktir. Rapora konu dairenin içinde yer aldığı apartman asansörlü olup daire merkezi sistem doğalgazlı kalorifer ile ısıtmalıdır. Daire alanı yaklaşık net 119,00 m2 olarak hesaplanmıştır. Rapora konu dairenin içinde yer aldığı site toplamda 8 adet bloktan ibaret olup site çevresi bahçe duvarı ile çevrilerek site içi bahçe düzenlemesi ve yürüyüş yolları da yapılmış haldedir. Taşınmaz mevkii itibariyle, şehrin en büyük semti olan Barbaros mahallesinde bulunmakta olup yakın çevresinde, apartmanlar ile konut siteleri ,öğrenci yurtları, yakın sayılabilecek mesafelerde;18 Mart Üniversitesi Hastanesi ile 18 Mart Üniversitesi Terzioğlu Kampüsü de yer almaktadır. Taşınmazın ulaşım sorunu olmayıp çok yakınına kadar toplu taşım araçları ile de ulaşma imkanı mevcuttur. 400.000,00TL.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST