Çanakkale merkez Cevatpaşa Mahallesi’nde 390 m² pastane ve fırın icradan satılıktır

KALEM Farkıyla...

Çanakkale merkez Cevatpaşa Mahallesi’nde 390 m² pastane ve fırın icradan satılıktır

Çanakkale merkez Cevatpaşa Mahallesi’nde 390 m² pastane ve fırın icradan satılıktır

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre;

T.C. ÇANAKKALE İCRA DAİRESİ 2019/826 TLMT. TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO’LU TAŞINMAZIN
Özellikleri Çanakkale İl, Merkez İlçe, Cevatpaşa Mahalle/Köy, 1286 Ada, 10 Parsel, 2 Nolu Bağımsız Bölüm, taşınmaz tapu kaydında ana taşınmaz niteliği: Bahçeli 4 Katlı C ve A blok Tamam diğerleri natamam betonarme binadır. Çanakkale ili, Merkez ilçesi, Cevatpaşa Mahallesi, 2.226,00 m2 yüzölçümlü Parselde bulunan Bodrum+ Zemin+ 3 Normal Kat+ Çatı Katından oluşan D Blok un Zemin Katındaki 2 Numaralı bağımsız bölümlü İşyeridir. Onaylı mimari plana göre, Zemin Kat İşyeri ve Bodrum Katı Depo olarak nitelendirilmiş, yerinde yapılan incelemede taşınmazın Pastane ve Fırın olarak hizmet verdiği anlaşılmakla beraber, Depo kısmının da hamur açma bölümü ve pişirmenin yapıldığı ocağın bulunduğu anlaşılmıştır. Her İki katta da zemin kaplaması karo seramik, pencereler ısı yalıtım camlı alüminyum doğrama olup, Zemin Katın Adnan Kahveci Caddesine bakan cephesine Ahşap Pergole yapıldığı ve bu bölüme de masa ve sandalyeler konularak ticari faaliyet yürütüldüğü anlaşılmaktadır. Rapora konu işyeri alanı; Zemin Kat:200,00m2 ve Bodrum Kat: 190,00m2 olmak üzere toplamda 390,00m2 olarak hesaplanmıştır. Taşınmaz mevkii olarak; Cevatpaşa Mahallesinde, ulaşım sorunu olmayan, Anafartalar Spor Salonu ve Olimpik Yüzme havuzuna çok yakın, Çevresinde Okulların ve Her türlü sosyal donatı alanının olduğu bir mevkide bulunmakla birlikte, toplu taşıma araçları ile de ulaşma imkanı mevcut bir bölgede kalmaktadır. Değerleme konusu taşınmazın değer takdirinde emsal karşılama yöntemi kullanılmıştır. Rapor tarihi itibariyle konumu, imar durumu, kullanım durumu ve yaşı da göz önünde bulundurularak değeri 1.300.000,00 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST