Çanakkale Merkez’de 3+1 daire icradan satılıktır

KALEM Farkıyla...

Çanakkale Merkez’de 3+1 daire icradan satılıktır

Çanakkale Merkez’de 3+1 daire icradan satılıktır

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre;

T.C. ÇANAKKALE (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2020/43 SATIŞ  TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
TAŞINMAZIN
Özellikleri Çanakkale Merkez Barbaros Mahallesinde kain tapuda Ada:841, Parsel:288’de kayıtlı 2.526,31 m2 yüzölçümünde ilin ikinci kordonu olarak bilinen sahil şeridine yakın mevkide çevresinde yüksek katlı siteler, diğer meskenler, öğrenci yurtları, alış-veriş merkezleri, işyerleri yoğun olarak bulunan ana caddelere yakın imar yoluna cepheli temel altyapı hizmetlerinden faydalanan toplu taşıma araçları ile ulaşım kolaylığı bulunan yaklaşık 20 yıl önce inşa edilmiş asansörlü merkezi katı yakıt sistemi ile ısıtmalı zemin kat dahil altı katlı apartmanın 4.katında bulunan salon, üç yatak odası, antre, mutfak, banyo+vc ve ayrıca VC’den ibaret ön ve arka cephede iki balkonu olan dışa bakan tüm kapı ve pencereleri pvc doğrama yer döşeme kaplamaları seramik içi plastik badanalı uzun zaman beri bakım ve onarım görmeyen 1/60 arsa paylı B Blok Kat:4’deki (21) bağımsız bölüm nolu mesken.
Adresi Barbaros Mah. Yeni Kordon Sitesi 3.Sokak Egemen Apt. No:10-Ç.Kale
İmar Durumu Bağımsız bölüm, 1/1000 ölçekli uygulama imar planında blok nizam 6 kat konut alanı içerisinde kalmakta bulunan ana gayrimenkul üzerinde bulunmaktadır.
Kıymeti 365.000,00 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST