Çanakkale Merkez’de 3+1 daire icradan satılıktır

KALEM Farkıyla...

Çanakkale Merkez’de 3+1 daire icradan satılıktır

Çanakkale Merkez’de 3+1 daire icradan satılıktır

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre; Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri : TAŞINMAZIN Özellikleri : Çanakkale İl, Merkez İlçe, 533 Ada, 78 Parsel, CEVATPAŞA Mahalle/Köy, 20/205 arsa paylı 2.KAT 6 NO’LU BAĞ.BÖL. Mesken. MAHKEME BİLİRKİŞİ RAPORUNA GÖRE; Değerlemeye konu taşınmaz; Çanakkale ili, Merkez ilçesi, Cevatpaşa Mahallesi, Baransel Sokak, No:6, 18 Mart Apt, Daire 6 adresindedir. Yakın çevresinde Özgürlük Parkı, Anafartalar Spor Salonu, Askeri Lojman ve tesisler ve çok sayıda konut ağırlıklı yapılaşmalar yer almaktadır. Bölge orta ve üst gelir grubu tarafından yatırım ve yerleşim amaçlı olarak talep görmektedir. Ulaşım olanakları bakımından güçlü olması, resmi kurumlara ve eğitim kurumlarına yakın olması, alt yapı imkanlarından eksiksiz olarak yararlanması değerine olumlu etkilemektedir. 493,00 m2 alan üzerine kurulu olan 18 Mart Apartmanı, 3/B yapı sınıfında, Ayrık nizamda ve betonarme yapı tarzında inşa edilmiş olan tek binadan oluşmaktadır. Meskenin bulunduğu bina; 1 bodrum kat + zemin kat+ 4 normal kat + çatı kattan oluşmakta ve binanın aynı zamanda giriş katı olan bodrum katta 1 adet mesken ile ortak alan kazan dairesi, zemin kat ve diğer normal katlarda 2 şer adet mesken olmak üzere binada toplam 11 adet mesken bulunmaktadır.Binanın giriş, koridor ve merdiven zeminleri mermer kaplama olup, duvarları sıva üzerine boyalıdır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Bağımsız Bölüm özellikleri: taşınmaz, Binanın 2. Normal katında yer alan, bina girişine göre arka tarafta kalan, 6 bağımsız bölüm ve kapı numaralı 20/205 arsa paylı meskendir. Taşınmaz 99 m2 net (~110m2 brüt) kullanım olanına sahip olup 3 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 banyo- wc, 1 antre-koridor ve 3 adet balkondan oluşmaktadır. Salon ve mutfak balkonlarının PVC doğrama ile kapatılarak kapalı kullanım alanına dahil edildiği görülmüştür. Meskenin giriş kapısında çelik kapı mevcut olup, giriş, koridor, salon ve odaların zeminleri laminant parke kaplama olup, duvarları alçı sıvalı üzeri saten boyalıdır. Mutfakta laminat dolaplar ve mermerit tezgah mevcut olup, zemini ve tezgah üzeri duvarı seramik kaplamadır. Meskenin banyowc vitrifiye montajı tam olup zemini ve duvarları seramik kaplamadır. Meskenin iç kapıları Amerikan pres kapı, pencere doğramaları ve dışa açılan kapıları pvc doğramadır. Meskenkullanılabilir durumdadır,dar açı ile kısıtlı deniz görmektedir, ısıtma kalorifer ile sağlanmaktadır.
İmar Durumu Çanakkale Belediyesinin 05.03.2019 tarihli sayılı yazısında taşınmaz 1/1000 ölçekli uygulama imar planında Ayrık nizam, 5 kat yapılanma koşulu ile konut alanında kaldığı belirtilmiştir.
Kıymeti 425.000,00 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST