Cankaya istifa etti

KALEM Farkıyla...

Cankaya istifa etti

Cankaya istifa etti

DSP İl Başkanı Ufuk Cankaya partisinden istifa etti.
Demokrat Sol Partisi Çanakkale İl Başkanı Ufuk Cankaya partisinden istifa ettiğini açıkladı. Cankaya yaptığı yazılı açıklamada, “Üyesi olduğum Demokratik Sol Parti’nin parti meclisinden ve parti üyeliğinden bugün itibariyle istifa etmiş bulunuyorum. 8 senelik İl Başkanlığı ve 2 yıllık parti meclisi üyeliğim boyunca 3 kez milletvekili adayı 1 kez de Belediye Başkan Adayı oldum. Tüm görevlerimde Mustafa Kemal’in ilkeleri ve Bülent Ecevit’in dürüst siyaset anlayışı ile hizmet etmeye çalıştım.Davaya olan inancım ve Mustafa Kemal Atatürk’e bağlılığım ilelebet devam edecektir.Bu süreçte birlikte görev yaptığım tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ederim, birlikte mücadele etmekten onur duydum. Hoşçakal DSP” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST