Çarşı’ya renk geldi…

Galeri

KALEM Farkıyla...

Çarşı’ya renk geldi…

Çanakkale Kent Konseyi, Kemalpaşa Mahalle Meclisi ve Çanakkale Belediyesinin katkıları ile düzenlenen “Çarşı’da Buluşalım” etkinliği bugün başladı.

Kemalpaşa Mahalle Meclisi açılışı ile başlayan “Çarşı’da Buluşalım” etkinliği, Bando ve Uzun Bacak Animasyon Grubu’nun yürüyüşü ile devam etti. Truva Atı önünden toplanan Bando grubu İnönü caddesi boyunca yürüyüş gerçekleştirerek Çarşı’da etkinliğini sürdürdü. Rengarenk görüntülerin oluştuğu etkinlik kortejine, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve eşi Hale Gökhan, Belediye Meclis üyeleri ile Kent Konseyi üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Pilav ikramları, müzik ziyafeti, alışveriş indirimlerinin yer aldığı etkinlik vatandaşlar tarafından da tam not almayı başardı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST