ÇASİAD 2018’i değerlendirdi

KALEM Farkıyla...

ÇASİAD 2018’i değerlendirdi

ÇASİAD 2018’i değerlendirdi

Truva Otel’de ÇASİAD’ın 27. Olağan Mali Genel Kurul toplantısı yapıldı.

2018 yılı çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda, ayrıca 2019 bütçesi konuşuldu. 27. Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı Başkan Semih Başaran başkanlığında başlatıldı. Önce Genel Sekreter Kerem Ünsal 2018 yılı faaliyet raporunu, Sayman Orkun Yalman derneğin gelir-gider hesaplarını açıkladı ve daha sonra Denetleme Kurulu Üyesi Metin Mendilci 2018 Yılı Denetleme Kurulu Raporunu Genel Kurula sundu. 2018 yılı faaliyet raporu, gelir-gider hesapları ve denetleme kurulu raporu okunarak oy birliği ile kabul edildi. ÇASİAD’ın dilek ve temennilerinin ardından konuşan ÇASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Semih Başaran, üyelere teşekkür etti. Başaran, derneğin Çanakkale menfaatleri doğrultusunda hizmet vermeye devam edeceğini de sözlerine ekledi. Olağan Mali Genel Kurul sonrası düzenlenen akşam yemeği ile toplantı sona erdi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST