Cezaevindeki çocukları sevindirdiler

KALEM Farkıyla...

Cezaevindeki çocukları sevindirdiler

Cezaevindeki çocukları sevindirdiler

TOBB Çanakkale Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi, sosyal sorumluluk çalışmaları çerçevesinde E-Tipi Kapalı Cezaevi’ni ziyaret etti.

Kadın girişimciler ilk olarak 26 Mayıs 2019 Pazar günü Bayramiç’in Serhat Köyü’nde ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı yaptılar. Ardından Çanakkale İl Kadın Girişimci Kurulu İcra Komite Başkanı Birce Bilici Şimşek, Komite Üyeleri Atiye Laçin, Didem Güner, Ebru İlter, Gülçin Semizoğlu, İnci Bayram ile Yönetici Asistanı Selen Kılıç, E-Tipi Kapalı Cezaevi Müdürü Naci Kozan ve cezaevinde anneleri ile birlikte kalan 0-6 yaş grubu çocukları ziyarette bulundular. Komite Başkanı Birce Bilici Şimşek gerçekleştirilen ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada;“Ramazan ayı nedeni ile Bayramiç’in Serhat Köyü’nde bulunan ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı yaparak bir nebzede olsa ihtiyaçlarını gidermeye çalıştık. Aynı zamanda Çanakkale E Tipi Kapalı Cezaevi’nde anneleriyle kalan 0-6 yaş grubu çocuklarımızı Bayram öncesi sevindirmek adına ziyarette bulunarak yanlarında olduğumuzu hissettirmeye çalıştık. Bu tip sosyal ziyaretlerimizi belli aralıklarla gerçekleştirmeye devam edeceğiz.” dedi. E-Tipi Kapalı Cezaevi Müdürü Naci Kozan gerçekleştirilen ziyaret ile ilgili açıklamada, “Bayram öncesi bu ziyareti çok güzel düşünmüşsünüz. Çocuklarımıza gösterdiğiniz ilgi ve getirdiğiniz hediyeler Bayram öncesinde onları çok mutlu etti. Bu mutlulukları ve heyecanları her şeye değer. Geldiğiniz için çok teşekkür ederim” diyerek heyeti çocuk oyun alanına kabul ederek Kadın Girişimci Kurulu İcra Komitesi’nin çocuklarla görüşmesini sağladı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST