ÇTSO denetimi tamamladı

KALEM Farkıyla...

ÇTSO denetimi tamamladı

ÇTSO denetimi tamamladı

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, TOBB Akreditasyon geliştirme denetimini tamamladı.
TOBB Oda/Borsa Akreditasyon Belge Yenileme Denetimi kapsamında, bağımsız denetim kuruluşu Türk Loydu Vakfı İktisadi İşletmesi Denetçisi Ali Güneş tarafından Odamızda 12 Mart 2019 Salı günü geliştirme ziyareti gerçekleştirildi.ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen geliştirme ziyaretinde Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu ve ÇTSO Akreditasyon İzleme Komitesi Üyesi Semih Toprak, Meclis ve Akreditasyon İzleme Komitesi Üyesi Batuhan Eyit, Genel Sekreter Sema Sandal, Akreditasyon Sorumlusu Şerife Kurt, Kalite Sorumlusu Evren Şahin ile ilgili birimler katıldı.Geliştirme ziyareti sırasında Odamızı ziyaret eden Kamu Baş Denetçisi Sayın Şeref Malkoç da Oda çalışanlarını ziyaret ederek başarılar diledi.

“HEDEFİMİZ,HİZMET KALİTEMİZİ DAHA DA YÜKSELTMEKTİR”

Akreditasyon geliştirme ziyareti hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Semizoğlu, “Odamızın Avrupa standardında, hatta üzerinde hizmet vermesi amacıyla Akreditasyon sistemini kurduk ve Akredite Oda olduk. Üyelerimize en iyi hizmeti sunmak ve Kurumsal hafıza oluşturmayı hedefleyen Akreditasyon sistemini en iyi şekilde uygulamak için Meclisimiz, Yönetim Kurulumuz ve personelimiz ile uyum ve entegre şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Hedefimiz, 2019 yılında yapılması planlanan Akreditasyon denetimiyle beraber, hizmet kalitemizi daha da yükseltmektir.” diyerek Akreditasyon geliştirme denetiminekatkı sağlayan ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST