Dağcılar sezonun ilk yürüyüşünde buluştular

KALEM Farkıyla...

Dağcılar sezonun ilk yürüyüşünde buluştular

Dağcılar sezonun ilk yürüyüşünde buluştular

Kentin sevilen yürüyüş gruplarından Ç17 Troya Doğa ve Yürüyüş Sporları grubu, Çırpılar Dağcılık ve Bisiklet Grubu, Gelibolu’dan GESDAK ve Lapseki yürüyüş grubu bir araya gelerek geçtiğimiz hafta sonu oldukça güzel bir etkinlik gerçekleştirdi. Sabahın erken saatlerinde yola çıkan grup üyeleri, Bayramiç’in Çavuşlu köyünde toplanarak güzel bir kahvaltıda bir araya geldiler. Ardından 80 kişilik bir grupla Kaz Dağları’nda yaklaşık 15 km yürüyüş yaparak Karanlıkdere Şelalesine ulaşan grup üyeleri yanında getirdikleri yiyecekleri de Şelalenin etrafında ateşlerini yakarak hep birlikte yediler. Dönüş yolunda kendileri için hazırlanan yorgunluk çaylarını Çavuşlu köyü kahvesinde yudumlayan grup üyeleri oldukça güzel geçen etkinlik için grup başkanlarına teşekkür ederek mutlu bir şekilde kente geri döndüler.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST