Çanakkale Eceabat’ta 288 m² arsa icradan satılıktır

KALEM Farkıyla...

Çanakkale Eceabat’ta 288 m² arsa icradan satılıktır

Çanakkale Eceabat’ta 288 m² arsa icradan satılıktır

Basın İlan Kurumunun ilan portalı www.ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre:
T.C.
ÇANAKKALE
İCRA DAİRESİ
2020/1795 TLMT.
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :

1 NO’LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Taşınmaz 21/06/2022 tarihinde ihale edilmiş ancak, süresi içinde satış bedeli ödenmediğinden İİK madde 133 gereği taşınmazın tekrar satışına karar verilmiş olup, Taşınmaz Çanakkale İl, Eceabat İlçe, 185 Ada, 3 Parsel, Seddülbahir Köyü, Köykenarı Mevki üzerinde konumlu, Arsa vasıflı kadastral parseldir. Taşınmaz Eceabat ilçe merkezinden Şehitlik Abidesi yönünde yaklaşık 30 km mesafede yer alan Seddülbahir Köy içine gelinerek ulaşılmaktadır. Taşınmaz denize yaklaşık 400m mesafede, köy meydanına yaklaşık 200m mesafede, Seddülbahir balıkçı limanına yaklaşık 550m mesafede yer almaktadır. Yakın çevresinde boş imar parseller, tek ve çift kattan oluşan müstakil köy evleri, yazlık amaçlı kullanılan konutlar ve konaklama tesisleri ile müzeler yer almaktadır. Bölgede alt yapı olanakları tamdır. 185 Ada 3 Parsel, 288,01 m² yüz ölçüme sahip olup “Arsa” niteliğindedir. Parselin hâlihazırda kuzey yönden yaklaşık 12,10m köy yoluna, doğu yönden ~22,60m 185 Ada 4 Parsele, batı yönden ~24,80m 185 Ada 2 Parsele, güney yönden ise yaklaşık 11,90m 185 Ada 9 Parsele cephesi bulunmamaktadır. Geometrik olarak dikdörtgen amorf formlu olup üzerinde herhangi bir yapılaşma yoktur. Taşınmaz eğimi olarak değerlendirildiğinde yaklaşık %5-8 eğimli topoğrafyaya sahiptir. Toprak derinliği yaklaşık olarak 50 cm altındadır. Toprak tekstüründeki gözlemsel incelemede sınıfının kumlu-taşlı-tınlı olduğu anlaşılmıştır. Taşınmazın elektrik ve su gibi benzer alt yapı ihtiyaçları karşılanabilmektedir. Sınırları komşu parsellerden doğal yöntemler ile ayrılmış olup sınırlarını belirleyen herhangi bir iz veya işaretçi bulunmamaktadır. Taşınmaz kısmi deniz manzarası sahiptir.
Detaylar için tıklayın

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST