Erasmus öğrencileri şehitliği gezdi

KALEM Farkıyla...

Erasmus öğrencileri şehitliği gezdi

Erasmus öğrencileri şehitliği gezdi

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı tarafından Erasmus öğrencilerine yönelik şehitlik gezisi düzenlendi.
2018–2019 Akademik Yılı Bahar Döneminde Erasmus+ Değişim ve Free Mover Programı kapsamında ÇOMÜ’ye eğitim almak üzere Bulgaristan, Romanya, Çekya, İspanya ve Japonya’dan gelen öğrencilere yönelik ÇOMÜ ve Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı iş birliğinde Şehitlik gezisi düzenlendi.Gezi kapsamında öğrencilere; Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezinde ileri simülasyon teknikleri ve üç boyutlu gösterimlerle Çanakkale Savaşları’nın önemli kesitleri anlatıldı. Sonrasında Kabatepe, Saygı Anıtı, 57. Alay ve Conk Bayırı’na ziyaretler gerçekleştirildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST