Ersümer aday mı?

KALEM Farkıyla...

Ersümer aday mı?

Eski Bakanlardan Mustafa Cumhur Ersümer’in dün akşam gazetecilerle Troia Tusan Hotel’de akşam yemeği yemesi, kulislerde “Ersümer, aktif siyasete mi dönüyor?” sorusunu akıllara getirdi.

Eski Başbakan Yardımcısı ve Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Mustafa Cumhur Ersümer, dün akşam Troia Tusan Hodel’de gazetecilerle bir araya gelerek gündemi değerlendirdi. Ersümer, 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçim için “Sonucu belli” diyerek kesinlikle aday olmadığını belirtti. Tekliflerin geldiğini, ancak bu şartlarda siyaset yapmak istemediğini dile getirdi ve “Ben sizlerle hasret gidermek için bir araya gelmek istedim, siyaset yapmak için değil” dedi. İşte Ersümer’in gazetecilerin ısrarlı
sorularına verdiği yanıtlar.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST