GESTAŞ’ta tarifeler değişti

KALEM Farkıyla...

GESTAŞ’ta tarifeler değişti

GESTAŞ’ta tarifeler değişti

Bayram tatilinin sona ermesiyle birlikte GESTAŞ Çanakkale Boğaz Hattı ve Adalar hattında tarife değişikliği yapıldı.

10 Haziran 2019 tarihinden itibaren geçerli sefer tarifesi açıklandı. Bu kapsamda Çanakkale’den Kilitbahir’e en erken 06.00’da vapur kaldırılacak. Kilitbahir’e kalkışta en geç saat ise 01:15 olacak. Eceabat’a kalkış saatleri de sabah en erken 07.00, gece 05.00 olarak açıklandı. Ayrıca Çanakkale-Bozcaada seferleri hizmete girdi. Gezi teknesiyle gerçekleştirilen seferler, haftanın her günü saat 09.00 Çanakkale, saat 19.00 Bozcaada kalkışlı yapılıyor.

GÖKÇEADA YOLCULARINA BOĞAZ GEÇİŞİ ÜCRETSİZ
GESTAŞ’tan yapılan diğer bir bilgilendirmeye göre Kabatepe-Gökçeada seferi öncesinde Çanakkale-Kilitbahir, Çanakkale-Eceabat veya Lapseki-Gelibolu hatlarından birini kullanan araçlı veya yaya yolcuları, Boğaz hattı geçişlerine ücret ödemeyecek. Gökçeada dönüşlerinde de Boğaz hattını kullanan, Kilitbahir-Çanakkale, Eceabat-Çanakkale veya Gelibolu-Lapseki hatlarından birinden geçiş yapan yolcular, Boğaz hattı geçişlerini ücretsiz yapacak.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST