Göçmen kaçakçılığında 2 tutuklama

KALEM Farkıyla...

Göçmen kaçakçılığında 2 tutuklama

Göçmen kaçakçılığında 2 tutuklama

Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü, göçmen kaçakçılığı yapan kişilere yönelik operasyon düzenledi.

Çanakkale Merkez ve İlçelerinde Göçmen Kaçakçılığı suçlarını organize eden, göçmen şahısların, Çanakkale üzerinden Yunanistan’a kaçak yollardan geçmesine aracılık yapan, maddi menfaat karşılığında araç ve malzeme eden şahıslara yönelik Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti ile Mücadele Şube Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından ortak operasyonel çalışma gerçekleştirildi.Bu kapsamda A.P. ve A.E. isimli şahıslar 11.03.2019 günü sevk edildikleri Adli Makamlarca Adli Kontrol (Yurtdışı Kararı) ile serbest bırakıldı, S.B. ve M.E isimli şahıslar ise aynı gün sevk edildikleri Adli Makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST