Göğsümüzü kabarttı

KALEM Farkıyla...

Göğsümüzü kabarttı

Göğsümüzü kabarttı

ÇOMÜ Eğitim Fakültesi öğretim üyesi ve Dünya Eğitim Araştırmaları Birliği Başkanı Prof. Dr. Mustafa Yunus Eryaman, Rusya Federasyonu Eğitim ve Bilim Bakanlığı ile Rusya Eğitim Araştırmaları Birliği işbirliğinde Kazan Federal Üniversitesinde düzenlenen,“V International Forum on Teacher Education” konferansında Onur Kurulu Üyesi olarak açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Açılış oturumu, Tataristan Cumhuriyeti Başbaban Vekili Rafis Burganov, Rusya Eğitim Bilimleri Akademisi Başkanı Prof. Dr. Yury Zinchenko ve Kazan Federal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ilshat Gafurov’un katılımı ile yapıldı. Açılış oturumundan sonra Oxford Üniversitesi’nden Prof. Dr. Ian Menter ve Arizona State Üniversitesiden Prof. Dr. Maria Tatto çağrılı konuşmalarını sundu. Bu önemli etkinlikte yer alan Prof. Dr. Mustafa Yunus Eryaman’a başarılarının devamını diliyoruz.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST