Halisdemir’in mezarını ziyaret etti

KALEM Farkıyla...

Halisdemir’in mezarını ziyaret etti

Halisdemir’in mezarını ziyaret etti

TÜRSAB Çanakkale Balıkesir Bölge Başkanı Ahmet Çelik, Ömer Halisdemir’in Niğde’deki mezarını ziyaret etti.
TÜRSAB Çanakkale Balıkesir Bölge Başkanı Ahmet Çelik, Ömer Halisdemir’in Niğde’deki mezarını ziyaret etti. Çelik, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada “Mor bulutlarla açık türbene çatsam da tavan, Yedi kandilli Süreyyâ’yı uzatsam oradan; Sen bu âvîzenin altında, bürünmüş kanına, uzanırken, gece mehtâbı getirsem yanına, türbedârın gibi tâ fecre kadar bekletsem; gündüzün fecr ile âvîzeni lebrîz etsem; tüllenen mağribi, akşamları sarsam yarana… Yine bir şey yapabildim diyemem hâtırana… Doğum gününde şehidimizin kabrini ziyaret etmek nasip oldu. Vatan için, bayrak için, millet için şehit düşen aziz kahramanlarımızın mekanları cennet, ruhları şad olsun” dedi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST