Havaalanı bölgesinde sapık tedirginliği!

KALEM Farkıyla...

Havaalanı bölgesinde sapık tedirginliği!

Havaalanı bölgesinde sapık tedirginliği!

Çanakkale havaalanı bölgesinde sokak hayvanlarına tecavüz etmeye kalkışan bir kişi vatandaşlar tarafından suçüstü yakalandı. Gecenin karanlığında kayıplara karışan sapık mahalleliyi tedirgin ediyor.

İddialara göre dün gece 50-60 yaşlarındaki bir kişi, havaalanın karşındaki bir sokak köpeğine tecavüz etmeye kalkıştı. Kameraların olduğu bölgede köpeğe elinde bir etle yaklaştığını belirten bir görgü şahidi; “Saat 2 de fındık adındaki sokağımdaki köpeğimize tecavüz etmeye çalışırken camdan gördüm. Havaalanının tam karşısında bütün kameraların alanı gördüğü bir yer. Evde yalnız olduğumdan ve bebeğim olduğundan dışarı çıkamadım ama camdan avazım çıktığı kadar bağırdım. Kaçtı” dedi. Olayı yanlış anlamamak için kişiyi gözlemlediğini söyleyen görgü şahidi; “Uzunca bir süre izledim seviyor mu, yanlış anlamış olabilir miyim diye. Ta ki pantolonunu indirene kadar. Telefonum bozulduğu için polisi arayamadım sabah ilk işim karakola gitmek . Elinde birde et vardı hayvanı etle kandırmaya çalışıyordu.Bütün sokak canları tehlikede!Sapık şerefsiz gece ortaya çıkıyor belli ki ama kameraların görüş kısmında.Başka ne yapabiliriz 50’li 60’lı yaşlarda beyaz saçlı çokta yaşlı değildi” ifadelerine yer verdi. Çevre sakinleri de yaşanan olay sonrasında tedirgin olduklarını dile getirerek, yetkililerin bir an önce bu kişiyi bulması için çağrıda bulundular.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST