Hedefim Sensin filmi vizyona giriyor

KALEM Farkıyla...

Hedefim Sensin filmi vizyona giriyor

Senaryosunu Ata Demirer’in kaleme aldığı “Hedefim Sensin” adlı filmin galası Kanyon AVM’de gerçekleştirildi. Gökçeada’da çekimi yapılan film, Çanakkaleliler tarafından da merakla bekleniyordu. Film yarın vizyona giriyor.

Filmde çiğ köfte satıcısı “Zekeriya Taştan” karakterini de canlandıran Demirer, galada basın mensuplarına yaptığı açıklamada, heyecanlı ve çok mutlu olduklarını dile getirdi. Filmin çekimlerinin Gökçeada’da zorlu bir süreçte yapıldığını ve 8 haftada tamamlandığını belirten Demirer, filmin hedefinin moral verecek bir gişe olduğunu söyledi. Sinemaseverlerin dört gözle beklediği filmin galasına katılan Yılmaz Erdoğan, Ali Sunal ve Nazlı Kurbanzade, Ayten Kaçar, Cenk Demirer, Sedef İybar, Göksel, Kubat, Nilgün Belgün, Taşkın Sabah, Nevra Serezli, Yosi Mizrahi, Pelin Öztekin, Buket Aydın, Oya Başar, Gökçe, Pelin Körmükçü, Çok Güzel Hareketler 2 Ekibi, Ercan Saatçi, Salih Kalyon, Hüseyin Avni Danyal, Merve Sevi, Taşkın Sabah, Alpay Erdem gibi ünlü isimler filmi ilk izleyenler arasındaydı. Çanakkale’de de merakla beklenen filmin sinema biletleri ise erkenden tükendi. Çoğu biletin satıldığı 17 Burda AVM’de, yer bulmak için sinemaseverlerin elini çabuk tutması gerekiyor.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST