Hizmet Grupları’ndan “fiş” açıklaması

KALEM Farkıyla...

Hizmet Grupları’ndan “fiş” açıklaması

Hizmet Grupları’ndan “fiş” açıklaması

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek Çanakkale Belediyesi Hizmet Gruplarına ait işletmelere tepki göstermişti. Çanakkale Belediyesi Hizmet Grupları’ndan Ölçek’in yaptığı tepkiye cevap geldi…

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçe Çanakkale Belediyesi Hizmet Gruplarına ait işletmelerde vergi suçu işlendiğini belirterek, vergi kaçırıldığı iddiasında bulunmuştu. Çanakkale Belediyesi Hizmet Grupları’ndan Ölçek’in yaptığı tepkiye cevap geldi. Hizmet Grupları’ndan yapılan açıklamada; “10 Haziran 2019 tarihinde şirketimize ait Golf Aile Çay Bahçesinde bir müşterimize verilen yazar kaşa fişi numarasının bir (1) ile başlaması ve bunun basında yer alması üzerine yapılan incelemede Z raporunun saat 21:03’de alındığı ve 21:04’de alınan fiş numarası bir’den (1) başlamıştır. O günkü hasılat 10.760,- Tl.sı olup garsonlarımızın kullandığı el terminallerinden de kontrol edilmiştir. Çanakkale Hizmet Grupları A.Ş. Müşterisine sattığı her bir ürünün fişini keserek kayıt altına almaktadır. Zira şirketimiz her yıl düzenli olarak denetlenmekte ve maksimum dikkat ile yönetilmektedir. İddia edildiği gibi ortada bir vergi ziyaı suçu yoktur” ifadeleri yer aldı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST