İl Genel’den Vali Tavlı’ya ziyaret

KALEM Farkıyla...

İl Genel’den Vali Tavlı’ya ziyaret

İl Genel’den Vali Tavlı’ya ziyaret

31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimleri sonrası, İl Genel Meclis Başkanlığına seçilen Sadık Göğüsgeren, Başkan vekilleri Şerafettin Alkan ve Levent İrez, Katip Üyeler Hakkı Sezen ve Erdal Güler, Yedek Katipler Nizamettin Akça ve Erdinç Ceyhan, Encümen Üyeleri Ömer Ar, Ali Rıza Sayın, Vali Orhan Tavlı’yı ziyaret etti.

Vali Orhan Tavlı, İl Genel Meclis başkanı ve divan üyeleri ile bir süre görüşerek sohbet etti.18 Mart 2022’de hizmete girecek olan 1915 Çanakkale Köprüsü’nün istihdam, tarım, turizm, çevre, sanayi, ihracat, lojistik üst, sağlıkla ilgili yapacağı katkıların değerlendirildiği ziyarette, Çanakkale Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi çalışmaları ve bölge ekonomisine ve istihdamına sağlayacağı katkıları ve 2018 Troya Yılının Çanakkale ve Ülke Turizmine yaptığı katkılar değerlendirildi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Orhan Tavlı, İl Genel Meclis Başkanı Sadık Göğüsgeren ve Divan Üyelerini tebrik ederek “hayırlı olsun” ve “başarı” dileklerinde bulunarak günün anısına 18 Mart Deniz Zaferinin 104. Yıl dönümü için hazırlanan taşbaskı tablo hediye etti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST