İndirim bunun neresinde?

KALEM Farkıyla...

İndirim bunun neresinde?

İndirim bunun neresinde?

Petrol fiyatları 100 doların altına kadar düşünce motorinin litre fiyatına indirim geldi. 1,04 TL tutarında yapılan indirimle motorinin litresi 20,20 TL’ye düşerken sadece altı ay önce bu fiyatın 7,21 TL olması ise “İndirim bunun neresinde?” sorusunu akıllara getirdi.

Motorin fiyatlarına gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 1,04 TL fiyat indirimi geldi. Bu indirimle birlikte motorinin litre fiyatı 20,20 TL oldu. Çanakkale Belediye Başkanvekili Rebiye Ünüvar’ın eşi ev kentin tanınmış simalarından Dr. Cengiz Ünüvar ise bu duruma sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tepki gösterdi. Ünüvar, “Motorin 6 ay önce 7,21 TL iken şimdi indirimli haliyle 20,20 TL” ifadelerini kullandı.
Esra Çanlı

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST