Jandarma teşkilatından ziyaret

KALEM Farkıyla...

Jandarma teşkilatından ziyaret

Jandarma teşkilatından ziyaret

Jandarma teşkilatının 180’inci kuruluş yıl dönümü nedeni ile Vali Orhan Tavlı ziyaret edildi.
Jandarma teşkilatının 180. Kuruluş yıldönümü nedeniyle İl Jandarma Komutanı Emrullah Büyük, 116. Jandarma Eğitim Komutanı Ünal Hayal, Çanakkale Jandarma Özel Eğitim Merkezi Komutanı Sadık Gülecen ve İl Jandarma Komutanlığı Personeli Vali Orhan Tavlı’yı ziyaret etti. Ziyarette, İl Jandarma Komutanı Emrullah Büyük, Jandarma Teşkilatının 180. Kuruluş yıldönümü kapsamında yapılacak olan etkinliklerle ilgili Vali Orhan Tavlı’ya bilgi verdi. Jandarma Teşkilatının görev ve sorumluluklarının önemime değinen Vali Orhan Tavlı, Jandarma Teşkilatı çalışanlarının görevlerini özverili bir şekilde yerine getirdiklerini kaydetti. İl Jandarma Komutanı Emrullah Büyük ve beraberindekilerle bir süre görüşerek sohbet eden Vali Orhan Tavlı, Jandarma Teşkilatının 180’inci kuruluş yıldönümünü kutladı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST