K-POP sevenler müjde! WİHİ geliyor

KALEM Farkıyla...

K-POP sevenler müjde! WİHİ geliyor

Türk fanlarını çok seven ve her fırsatta Türkiye’ye gelmek istediğini belirten K-Pop müzik grubu WİHİ, Türkiye turunu kesinleştirdi. Yapılan açıklamada 10 ilde yapılacak olan konser programına Çanakkale ili de eklendi. Fanları tarafından sevinçle karşılanan bu haber sonrası, konser programının Temmuz ayı içerisinde gerçekleşeceği iddia ediliyor.

TÜRK GİBİ GRUP WİHİ
Grubun hikayesine gelecek olursak şirketleri çıkışlarını bir türlü yapmadı ve şirkette zor zamanlar geçirdiler. Onlara sokak performansı bile vermiyordu. Bu olaylar onları yıprattı hatta müziği bırakma aşamasına dahi geldiler. Ancak fanların destekleri ile yoğun uğraşlar sonucu şirketle yollarını ayırdılar. Hiç bir şirkete bağlı olmadan yollarına devam ediyorlar. Yeni bir başlangıç için Royal Kd olan adlarını Why High (neden yüksek) anlamına gelen Wihi olarak değiştirdiler. Grubun Türk fanlarına karşı özel bir ilgisi var. Türkiye’ye gelmek istediklerini defalarca belirttiler. Hatta Türkçe paylaşımlarda bulunup Türkçe dahi öğrenmeye çalıştılar.Ayrıca grup Türk hayranlarına sevgilerini defalarca dile getirip özel bir yerleri olduklarını belirtti. Bu videoda ise tıpkı bizler gibi Erik Dalı oynuyorlar. Ne diyelim, konserlerini merakla bekliyoruz…

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST