Kaz Dağlarında konser vermeye hazırlanıyor

KALEM Farkıyla...

Kaz Dağlarında konser  vermeye hazırlanıyor

Kaz Dağlarında konser vermeye hazırlanıyor

Ünlü piyanist Fazıl Say Kirazlı Köyü Balaban mevkiinde direnişe destek vermek için 18 Ağustos’ta madencilik faaliyetlerinin yapıldığı alanda konser verecek.

Piyanist Fazıl Say Kaz Dağları’nda yapılması planlanan altın arama faaliyetlerine karşı 18 Ağustos’ta konser vermeye hazırlanıyor. Daha önce açıklamalarda bulunan Say, “Eğer bir Kaz Dağları orman konseri vermemiz soruluyorsa, Kaz Dağları’ndaki katliamın bitmesi için, dünyada yankı yaratacaksa -ki bu mümkün- ben yaparım, belediyeler hazırsa sahne ses ve ışık düzeni kurma konusunda; Kaz Dağları ağaçlarına ( doğaya destek vermek isteyen insanların da katılımıyla) buna ben yer açarım takvimimde” demişti. Say’ın bu açıklamalarının ardından 18 Ağustos’ta Kaz Dağlarında konser vereceği öğrenildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST